Zapojím se

Národní platforma firemního dobrovolnictví

19. březen 2020

10. ročník Give & Gain Update

S ohledem na vývoj posledních dní bychom vás chtěli informovat, že situaci bedlivě sledujeme, jsme v úzkém kontaktu se všemi našimi partnerskými neziskovými organizacemi a pečlivě vyhodnocujeme veškeré možnosti. 

Přípravy na Give & Gain Day 2020 nicméně stále pokračují a směřují k předpokládanému datu 20. 5. 2020, které je snad relativně daleko. Přesto nikdo dnes nemůže odhadnout, jak se velmi turbulentní situace vyvine. V případě nutnosti jsme připraveni GG2020 odsunout, změnit zcela jeho datum i náplň, případně jej i zrušit. Do ukončení karantény žádné dobrovolnické aktivity pro firemní dobrovolníky nebudeme organizovat. Neziskové organizace budou vaši pomoc později určitě potřebovat.

Z těchto důvodů registraci firem prodlužujeme minimálně do konce Velikonoc, faktury budeme vystavovat až v po uskutečnění samotného dne a veškeré materiály pro dobrovolníky vám zašleme před začátkem registrace dobrovolníků, která by měla začít po Velikonocích.

Sledujte nás dále na webu, sociálních sítích. Všechny přihlášené firmy a další zájemce budeme informovat o vývoji a případných změnách. Všichni asi dnes řešíme řadu jiných starostí, ale pevně věříme, že se situace postupem času vrátí do normálu. Nezůstávejme lhostejní ke svému okolí. Současná situace přináší nové výzvy.

Buďte pozitivní a pomáhejte, kde to jde

 

 

Pro firmy

  • Nadchneme vás pro dobrou věc a zajistíme, že pomůžete tam, kde je to třeba
  • Připravíme dobrovolnický event s přidanou hodnotou
  • Díky nám využijete své odborné znalosti pro neziskový sektor
Jak to funguje

Pro neziskovky

  • Zapojte se do největší profesionální sítě pro firemní dobrovolnictví
  • Najděte zapálené firemní dobrovolníky
  • Využijte různé druhy pomoci od manuální po odbornou

Jak to funguje
BPS

BPS – Byznys pro společnost, z. s.
V Tůních 11
120 00, Praha 2

Byznys pro společnost je největší odborná platforma pro sdílení principů odpovědného podnikání v České republice. Jsme partnerskou organizací CSR Europe.