Zapojím se

Národní platforma firemního dobrovolnictví

Program Give & Gain Day

Program Give & Gain Day

Den firemního dobrovolnictví Give & Gain je tradiční iniciativa, které se každoročně účastní přes tisíc dobrovolníků. Cílem akce je zapojit firemní dobrovolníky do manuální i odborné pomoci potřebným a komunitám, ve kterých žijí. Zaměstnavatelé je podpoří tím, že umožní svým zaměstnancům pomáhat během pracovní doby.

Hlavní myšlenkou této iniciativy je darovat a získat. Firemní dobrovolníci darují svůj čas, energii i nápady. Mohou za to získat nejen dobrý pocit z potřebné a užitečné práce, ale i nový pohled na svět a jedinečný zážitek. Veřejně prospěšné organizace darují své nadšení a zkušenosti a získají odhodlanou pracovní sílu, možnost se profesionalizovat a potkat se s lidmi z jiného pracovního sektoru, což je pro ně neocenitelné.

JAK SE ZAPOJIT

8. ročník Give & Gain Day se bude konat 18. května 2018. Pro účast kontaktujte prosím Lucii Vaňouskovou, vanouskova@byznysprospolecnost.cz. Přihlásit svoji firmu můžete do 6. dubna. 
Registrace firemních dobrovolníků do akcí na portále Zapojimse.cz potom začíná 20. dubna.

Loňský 7. ročník Give & Gain Day v České republice byl velmi úspěšný:

  • 40 zapojených firem a obcí,
  • přes 1000 firemních dobrovolníků,
  • pomoc 90 neziskovým organizacím a komunitám po celé České republice,
  • oblasti pomoci: renovace parků a chráněných území, oprava památek, pomoc seniorům a potřebným, aktivity s dětmi, péče o postižené, odborná pomoc – sdílení zkušeností a expertních znalostí aj.

Fotky z vydařeného ročníku 2017 si můžete prohlédnout níže na stránce a na našem Facebooku.

Podívejte se na video natočené během Give & Gain Day 2017.
 

V rámci našich programů se můžete zúčastnit také podobně zaměřeného projektu Engage Days, jehož další ročník proběhne 8. - 12. října 2018.

Programy Engage Days a Give & Gain Day jsou iniciativou britské organizace Business in the Community  V jejich rámci mají zaměstnanci napříč firmami možnost se potkat a zapojit se společně do pomoci veřejně prospěšným organizacím a neziskovému sektoru po celé ČR. V České republice programy Engage Days a Give & Gain Day zajišťuje platforma Byznys pro společnost prostřednictvím portálu Zapojimse.cz.  

Pro firmy

  • Nadchneme vás pro dobrou věc a zajistíme, že pomůžete tam, kde je to třeba
  • Připravíme nezapomenutelný teambuilding s přidanou hodnotou
  • Díky nám využijete své odborné znalosti pro neziskový sektor
Jak to funguje

Pro neziskovky

  • Zapojte se do největší profesionální sítě pro firemní dobrovolnictví
  • Najděte zapálené firemní dobrovolníky
  • Využijte různé druhy pomoci od manuální po odbornou

Jak to funguje
BPS

BPS – Byznys pro společnost, z. s.
V Tůních 11
120 00, Praha 2

Byznys pro společnost je největší odborná platforma pro sdílení principů odpovědného podnikání v České republice. Jsme partnerskou organizací CSR Europe.

Mediálním partnerem portálu Zapojimse.cz je Česká televize.