Zapojím se

Národní platforma firemního dobrovolnictví

25. listopad 2020

Eurowag se Zapojím se z domova podpořil azylové domy

Eurowag se Zapojím se z domova podpořil azylové domy

Má to smysl? Ano, stačí popostrčit a dějí se věci! Eurowag s naší pomocí dovezl do tří organizací velké množství zboží.

Nováček, který se teprve na podzim zapojil do našeho průběžného programu firemního dobrovolnictví W.A.G. payment solutions, a.s., se opravdu vytáhl. Přidal se do naší výzvy Zapojím se z domova“  a poskytl pomoc Azylovému domu svaté Máří Magdalény v Jiřetíně pod Jedlovou, který je se svými službami v ČR unikátní. Služba je určena pro hendikepované matky s dětmi a těhotné ženy, které potřebují výraznou podporu svých rodičovských kompetencí a jejich krizová situace je spojena se ztrátou bydlení. W.A.G. payment solutions se svými zaměstnanci uspořádal interní sbírku a do týdne odvezli azylovému domu obrovské množství hygienických potřeb, drogerie, plen, hraček, trvanlivých potravin a léků. Nakonec nezůstalo jen u zmíněného azylového domu, podle slov Marcely Murgašové, CSR specialistky ve firmě Eurowag, se pomoc rozšířila i o další potřebné:

„Zásobili jsme celkem 3 azylové domy a ještě nekončíme! Vyhlásili jsme i finanční sbírku se zaměstnanci. Naším cílem je, aby darovali 100.000,- Kč a Eurowag to poté zdvojnásobí. V další fázi nakoupíme pro dalších 10-15 azylových domů, pro které máme již vytvořené seznamy s jejich potřebami. Takže jste nám pomohli rozjet pořádnou akci…děkujeme, vidíme v tom velký smysl.“

Jestli se chcete zapojit a v čase Vánoc darovat materiální či finanční pomoc, neváhejte se na nás obrátit, my víme kde a jak, vy máte prostředky. Jak vidíte, jde to i se zapojením vašich zaměstnanců a není nic lepšího, než využití vánočního času pro pomoc potřebným.

Pro firmy

  • Nadchneme vás pro dobrou věc a zajistíme, že pomůžete tam, kde je to třeba
  • Připravíme dobrovolnický event s přidanou hodnotou
  • Díky nám využijete své odborné znalosti pro neziskový sektor
Jak to funguje

Pro neziskovky

  • Zapojte se do největší profesionální sítě pro firemní dobrovolnictví
  • Najděte zapálené firemní dobrovolníky
  • Využijte různé druhy pomoci od manuální po odbornou

Jak to funguje
BPS

BPS – Byznys pro společnost, z. s.
V Tůních 11
120 00, Praha 2

Byznys pro společnost je největší odborná platforma pro sdílení principů odpovědného podnikání v České republice. Jsme partnerskou organizací CSR Europe.