Zapojím se

Národní platforma firemního dobrovolnictví

7. únor 2018

Grantové řízení GSK fondu pro rok 2018 bylo zahájeno

Grantové řízení GSK fondu pro rok 2018 bylo zahájeno

GSK fond vyhlašuje grantové řízení pro rok 2018. Fond podpoří organizace, které pomáhají seniorům, hendikepovaným či jejich rodinám, které se o ně starají. Organizace mohou své projekty přihlásit v době od 12. 2. do 12. 3.

Cílem GSK fondu (nástupce Nadačního fondu GSK) je podporovat projekty, které reflektují celospolečenskou potřebu a mají význam pro konkrétní skupiny lidí, jež nejvíce potřebují pomoc svého okolí či blízké komunity. Od roku 2009 bylo rozděleno na společensky potřebné projekty více jak 11 milionu korun mezi 86 organizací. Svým zaměřením, dlouhodobostí podpory a transparentností procesu patří společnost GSK mezi CSR leadery v oblasti podpory potřebných a neziskových organizací.

GSK fond spolupracuje při realizaci grantového řízení s platformou Byznys pro společnost, která sdružuje firmy a společnosti, jež uplatňují ve svém podnikání principy trvalé udržitelnosti a společenské odpovědnosti

Veškeré informace ke grantovému řízení -  např. harmonogram, formuláře žádostí a kontakty - najdete na http://www.gskfond.cz/komupomahame.html.

Pro firmy

  • Nadchneme vás pro dobrou věc a zajistíme, že pomůžete tam, kde je to třeba
  • Připravíme dobrovolnický event s přidanou hodnotou
  • Díky nám využijete své odborné znalosti pro neziskový sektor
Jak to funguje

Pro neziskovky

  • Zapojte se do největší profesionální sítě pro firemní dobrovolnictví
  • Najděte zapálené firemní dobrovolníky
  • Využijte různé druhy pomoci od manuální po odbornou

Jak to funguje
BPS

BPS – Byznys pro společnost, z. s.
V Tůních 11
120 00, Praha 2

Byznys pro společnost je největší odborná platforma pro sdílení principů odpovědného podnikání v České republice. Jsme partnerskou organizací CSR Europe.