Zapojím se

Národní platforma firemního dobrovolnictví

15. březen 2019

Největší akce firemního dobrovolnictví v ČR se blíží

Největší akce firemního dobrovolnictví v ČR se blíží

Celorepublikový den firemního dobrovolnictví Give & Gain Day proběhne letos v ČR již podeváté, a to v pátek 17. května. Stovky firemních dobrovolníků v tento den vyrazí společně pomáhat.

Zájemci z řad firem se mohou přihlásit nejpozději do 6. dubna koordinátorovi Give & Gain Day 2019 Pavlu Kučerovi: kucera@byznysprospolecnost.cz.

Prostřednictvím portálu Zapojimse.cz vám rádi zajistíme možnost výběru pomoci v neziskových i veřejně prospěšných organizacích ve všech krajích ČR.

Dobrovolníci z firem mohou 17. května pomáhat jak manuálně, tak odborně nebo věnovat svůj čas klientům neziskových organizací. Díky této pomoci získají nejen dobrý pocit z potřebné a užitečné práce, ale i nový pohled na svět a jedinečný zážitek. Firemní dobrovolnictví přináší zaměstnancům také nové zážitky s kolegy, které znají pouze z pracovního prostředí. Je příjemným zpestřením všední pracovní doby a vede k odpovědnosti za své okolí, ať už se jedná o péči o životní prostředí, nebo například sociální kontakt se seniory. 

Firemní dobrovolnictví je dnes pro stále větší množství firem smysluplná a běžná forma naplňování jejich společenské odpovědnosti. Přidejte se k takovým firmám i Vy!

Give & Gain Day organizuje v České republice národní platforma Byznys pro společnost, která je partnerem Business in the Community – iniciátora Give & Gain Day na mezinárodní úrovni. Za 8 let se do Give & Gain Day v České republice zapojilo přes 6 000 firemních dobrovolníků.
BPS - Byznys pro společnost jako aliance odpovědných firem dlouhodobě zajišťuje a vytváří podmínky pro akce firemního dobrovolnictví po celé České republice, a to prostřednictvím svého programu Zapojimse.cz.

 

Pro firmy

  • Nadchneme vás pro dobrou věc a zajistíme, že pomůžete tam, kde je to třeba
  • Připravíme dobrovolnický event s přidanou hodnotou
  • Díky nám využijete své odborné znalosti pro neziskový sektor
Jak to funguje

Pro neziskovky

  • Zapojte se do největší profesionální sítě pro firemní dobrovolnictví
  • Najděte zapálené firemní dobrovolníky
  • Využijte různé druhy pomoci od manuální po odbornou

Jak to funguje
BPS

BPS – Byznys pro společnost, z. s.
V Tůních 11
120 00, Praha 2

Byznys pro společnost je největší odborná platforma pro sdílení principů odpovědného podnikání v České republice. Jsme partnerskou organizací CSR Europe.