Zapojím se

Národní platforma firemního dobrovolnictví

14. červenec 2022

Pomáháte s námi

Pomáháte s námi

Za prvních 6 měsíců letošního roku naši dobrovolníci odpracovali ve prospěch veřejně prospěšných organizací přes 16 600 hodin!

Děkujeme všem zapojeným firmám a jejich dobrovolníkům, jak se zapojili od začátku roku do pomoci všem našim organizacím! Část pomoci nejprve směřovala válečným uprchlíkům, ale největší pozornosti si zasloužili jako obvykle zoologické zahrady a různá ekologická sdružení. Životní prostředí je stále velké téma pro všechny zapojené firmy i jejich dobrovolníky. Proto ve spolupráci s řadou organizací nabízíme možnost se věnovat konkrétní zajímavé biodiverzitní lokalitě, adoptovat si ji a po několik let se jí věnovat. První půlrok byl díky všem zapojeným dobrovolníkům velmi úspěšný a doufáme, že tak budeme společně pokračovat i v dalším zbytku roku. Všechny organizace si zaslouží vaši pomoc po celý rok včetně prázdnin. Rádi bychom, kdybyste se s námi pokusili ke konci roku dosáhnout mety 30 000 odpracovaných hodin ve prospěch veřejně prospěšných organizací. Příležitostí na to je na našem portálu celá řada a stačí si jen vybrat. 

 

 

Pro firmy

  • Nadchneme vás pro dobrou věc a zajistíme, že pomůžete tam, kde je to třeba
  • Připravíme dobrovolnický event s přidanou hodnotou
  • Díky nám využijete své odborné znalosti pro neziskový sektor
Jak to funguje

Pro neziskovky

  • Zapojte se do největší profesionální sítě pro firemní dobrovolnictví
  • Najděte zapálené firemní dobrovolníky
  • Využijte různé druhy pomoci od manuální po odbornou

Jak to funguje
BPS

BPS – Byznys pro společnost, z. s.
V Tůních 11
120 00, Praha 2

Byznys pro společnost je největší odborná platforma pro sdílení principů odpovědného podnikání v České republice. Jsme partnerskou organizací CSR Europe.