Zapojím se

Národní platforma firemního dobrovolnictví

17. červen 2020

Proběhl 10. ročník Give & Gain Day

Proběhl 10. ročník Give & Gain Day

Ve středu 17. 6. se několik desítek dobrovolníků zapojilo do jubilejního ročníku celonárodního dne firemních dobrovolníků Give&Gain Day. Dobrovolníci z firem AGROFERT, a. s., Allen & Overy LLP, Cocoon, s.r.o., COMMERZBANK Aktiengesellschaft, pobočka Praha, Česká podnikatelská pojišťovna, a.s., Československá obchodní banka, a.s., Hyundai Motor Manufacturing Czech s.r.o., JNJ Global Business Services s.r.o., Kooperativa pojišťovna, a.s., MONETA Money Bank, a.s., ROSSMANN, spol. s r.o., Sodexo Pass Česká republika,  a.s. pomáhali ve více jak dvou desítkách neziskových organizací po celé republice. 

Firemní dobrovolníky jste mohli potkat například v Prokopském údolí, kde odstranili náletové dřeviny. Velkou skupinu dobrovolníků jsme vyslali do Neratova, kde pomohli s terenními úpravami kolem kostela. Dobrovolnice v Hradci Králové doprovodili skupinu klientů s roztroušenou sklerózou z Domova sv. Josefa na výlet do Nového Města nad Metují a Pekla, kam by se sami nepodívali. Další dobrovolnické týmy vyrazily tradičně do různých zoologických zahrad, Trojského zámku, nebo do Záchranné stanice pro volně žijící živočichy. 

Smyslem celého dne je kromě tradičního propojování komerčního a neziskového sektoru, kdy firemní dobrovolníci věnují svůj čas veřejně prospěšným organizacím, také možnost naučit se novým poznatkům, odnést si zajímavé prožitky a získat zkušenosti, které rozvíjejí vlastní osobnost dobrovolníka. 

Fotogalerie:

Video dobrovolníků Hyundai.

Pro firmy

  • Nadchneme vás pro dobrou věc a zajistíme, že pomůžete tam, kde je to třeba
  • Připravíme dobrovolnický event s přidanou hodnotou
  • Díky nám využijete své odborné znalosti pro neziskový sektor
Jak to funguje

Pro neziskovky

  • Zapojte se do největší profesionální sítě pro firemní dobrovolnictví
  • Najděte zapálené firemní dobrovolníky
  • Využijte různé druhy pomoci od manuální po odbornou

Jak to funguje
BPS

BPS – Byznys pro společnost, z. s.
V Tůních 11
120 00, Praha 2

Byznys pro společnost je největší odborná platforma pro sdílení principů odpovědného podnikání v České republice. Jsme partnerskou organizací CSR Europe.