Zapojím se

Národní platforma firemního dobrovolnictví

5. duben 2017

Registrace na Give & Gain Day 2017 prodlouženy do 10. dubna

Registrace na Give & Gain Day 2017 prodlouženy do 10. dubna

Přihlášky na sedmý ročník mezinárodního dne firemního dobrovolnictví Give & Gain Day 2017, který se v České republice uskuteční 19. května, mohou zájemci z řad firem pro velký zájem zasílat až do 10. dubna.

Každoročně se akce v ČR účastní desítky firem a stovky dobrovolníků. Prostřednictvím portál Zapojimse.cz vám rádi zajistíme možnost výběru ze stovek neziskových i veřejně prospěšných organizací ve všech krajích ČR. Pomáhat můžete například Dětskému domovu Dubá (Doksy), Českému svazu ochránců přírody Kyjov (Jihomoravský kraj), Domu sv. Antonína (Vysočina) nebo Českému nadačnímu fondu pro vydru (Jihočeský kraj). 

Svůj zájem o účast na letošním sedmém ročníku nám již potvrdily například společnosti Sephora, ROSSMANN, Tchibo, Raben Logistics Czech, Allen & Overy LLP, Stäubli Systems, Antalis, IVECO Czech republic, Mondelez Czech Republic, COMMERZBANK, SDL, Johnsons & Johnsons, Alliance Healthcare – HR, COFIDIS, Markant Česko s.r.o., Auto Palace Group, KNAUFINSULATION, TMF group, Sodexo Benefity a další.

Give & Gain Day je oslavou potenciálu a společenského přínosu firemního dobrovolnictví po celém světě. V České republice ho organizuje naše platforma Byznys pro společnost, která je partnerem britské organizace Business in the Community – iniciátora Give & Gain Day na mezinárodní úrovni. Mediálními partnery jsou Faktor S a časopis Týden.

Kontakt: Dominika Herdová, herdova@byznysprospolecnost.cz, tel.: +420 602 374 137

Pro firmy

  • Nadchneme vás pro dobrou věc a zajistíme, že pomůžete tam, kde je to třeba
  • Připravíme nezapomenutelný teambuilding s přidanou hodnotou
  • Díky nám využijete své odborné znalosti pro neziskový sektor
Jak to funguje

Pro neziskovky

  • Zapojte se do největší profesionální sítě pro firemní dobrovolnictví
  • Najděte zapálené firemní dobrovolníky
  • Využijte různé druhy pomoci od manuální po odbornou

Jak to funguje
BPS

BPS – Byznys pro společnost, z. s.
V Tůních 11
120 00, Praha 2

Byznys pro společnost je největší odborná platforma pro sdílení principů odpovědného podnikání v České republice. Jsme partnerskou organizací CSR Europe.