Zapojím se

Národní platforma firemního dobrovolnictví

5. prosinec 2017

Slavíme Mezinárodní den dobrovolníků

Slavíme Mezinárodní den dobrovolníků

5. prosinec vyhlásila OSN Mezinárodním dnem dobrovolníků. Děkujeme všem firemním dobrovolníkům, kteří věnují svůj čas a nadšení pro pomoc dobré věci.

Firemní dobrovolnictví je dnes důležitou součástí CSR aktivit řady českých firem. Stále více zaměstnanců věnuje svůj čas a energii práci pro komunitu, kde žijí a kde pracují.

Byznys pro společnost jim v tom pomáhá již 13 let a prostřednictvím portálu www.zapojimse.cz propojuje neziskové organizace s dobrovolnickými týmy z firem. Díky tomu se jen letos uskutečnilo 800 dobrovolnických akcí, kde pomáhalo přes 7 000 zaměstnanců firem působících v České republice. Vážíme si toho a děkujeme všem, kteří věnují svůj čas a nadšení! 

„Za důležité považujeme, že stále více firem dává přednost expertnímu dobrovolnictví a snažíme se firmy motivovat i k rozvoji dobrovolnictví sociálního – sociální kontakt je totiž v řadě případů více než materiální pomoc,“ říká Dominka Herdová, manažerka programů CSR a firemního dobrovolnictví, Byznys pro společnost. 

Pro firmy

  • Nadchneme vás pro dobrou věc a zajistíme, že pomůžete tam, kde je to třeba
  • Připravíme dobrovolnický event s přidanou hodnotou
  • Díky nám využijete své odborné znalosti pro neziskový sektor
Jak to funguje

Pro neziskovky

  • Zapojte se do největší profesionální sítě pro firemní dobrovolnictví
  • Najděte zapálené firemní dobrovolníky
  • Využijte různé druhy pomoci od manuální po odbornou

Jak to funguje
BPS

BPS – Byznys pro společnost, z. s.
V Tůních 11
120 00, Praha 2

Byznys pro společnost je největší odborná platforma pro sdílení principů odpovědného podnikání v České republice. Jsme partnerskou organizací CSR Europe.