Zapojím se

Národní platforma firemního dobrovolnictví

11. září 2017

Veřejně prospěšný sektor hledá dobrovolníky - Engage Days

Veřejně prospěšný sektor hledá dobrovolníky - Engage Days

Chcete se seznámit se světem firemního dobrovolnictví? Pomozte veřejně prospěšnému sektoru! V týdnu od 9. -13. 10. 2017 hledáme několik stovek dobrovolníků po celé ČR.

Staňte se součástí 9. ročníku Engage Days a přispějte třeba i moderní formou odborného dobrovolnictví organizacím, které vaši pomoc nejvíce potřebují.

Mezinárodní program Engage Days zastřešuje britská organizace Business in the Community a zapojují se do něj firmy, města, obce, regiony a veřejně prospěšné organizace po celém světě. Ročně podpoří svou komunitu v programu přes 15 000 dobrovolníků napříč všemi kontinenty. V loňském roce se v ČR zúčastnilo Engage Days více jak 30 firem a 1500 firemních dobrovolníků, kteří odvedli přes 12 000 hodin práce.

Přihlášení na Engage days 2017 pro firmy probíhá do 30. 9. Firemní dobrovolníci mají čas pro registraci na vybrané akce prostřednictvím portálu Zapojimse.cz také do konce září. Mezi již přihlášené firmy do letošního ročníku patří: Cofidis, Axis Communications, Allen & Overy, Tchibo Praha, Mondelez Czech republic, Antalis, Allianz, Kooperativa, ČSOB, Plzeňský Prazdroj, E.ON Česká republika, zapojí se také Heineken Česká republika, KPMG Česká republika a další.

Pro více informací prosím kontaktujte koordinátorku Engage Days v ČR Lucii Vaňouskovou:  vanouskova@byznysprospolecnost.cz

Pro firmy

  • Nadchneme vás pro dobrou věc a zajistíme, že pomůžete tam, kde je to třeba
  • Připravíme dobrovolnický teambuilding s přidanou hodnotou
  • Díky nám využijete své odborné znalosti pro neziskový sektor
Jak to funguje

Pro neziskovky

  • Zapojte se do největší profesionální sítě pro firemní dobrovolnictví
  • Najděte zapálené firemní dobrovolníky
  • Využijte různé druhy pomoci od manuální po odbornou

Jak to funguje
BPS

BPS – Byznys pro společnost, z. s.
V Tůních 11
120 00, Praha 2

Byznys pro společnost je největší odborná platforma pro sdílení principů odpovědného podnikání v České republice. Jsme partnerskou organizací CSR Europe.