Zapojím se

Národní platforma firemního dobrovolnictví

30. leden 2018

Workshop Jak efektivně řídit svůj čas

První akcí roku 2018 pro neziskové organizace v rámci odborného dobrovolnictví byl workshop na téma Time management, který jsme uspořádali ve spolupráci se společností ČEZ.

29. ledna 2018 se sešlo devět zástupců neziskovek v sídle Skupiny ČEZ. Po celý den se společně s interním koučem Dagmar Pechovou zamýšleli nad tím, jak co nejefektivněji zvládnout vlastní povinnosti v práci i v osobním životě – tak, aby zbyl čas i na odpočinek a vlastní rozvoj.

Osobní výkonnostní křivka, hospodaření s vlastní energií, analýza motivujících činností – to vše byly body programu, které s time managementem úzce souvisí. Účastníci probrali také řadu různých nástrojů a strategií pro plánování vlastního času. Každý si tak mohl vybrat ty, jež pro sebe považuje za nejužitečnější.

Celý den provázela velmi příjemná a uvolněná atmosféra. Seminář probíhal interaktivní formou a rozhodně nešlo o nezáživnou teorii - všichni mohli využít také svoji kreativitu a schopnost týmové práce.

V pořádání odborných seminářů pro spolupracující neziskové organizace chceme pokračovat i nadále, pro rok 2018 plánujeme několik akcí především mimo Prahu na regionální úrovni.

Pro firmy

  • Nadchneme vás pro dobrou věc a zajistíme, že pomůžete tam, kde je to třeba
  • Připravíme dobrovolnický event s přidanou hodnotou
  • Díky nám využijete své odborné znalosti pro neziskový sektor
Jak to funguje

Pro neziskovky

  • Zapojte se do největší profesionální sítě pro firemní dobrovolnictví
  • Najděte zapálené firemní dobrovolníky
  • Využijte různé druhy pomoci od manuální po odbornou

Jak to funguje
BPS

BPS – Byznys pro společnost, z. s.
V Tůních 11
120 00, Praha 2

Byznys pro společnost je největší odborná platforma pro sdílení principů odpovědného podnikání v České republice. Jsme partnerskou organizací CSR Europe.