Zapojím se

Národní platforma firemního dobrovolnictví

10. březen 2017

Zapojte se do Give & Gain Day 2017

Zapojte se do Give & Gain Day 2017

Mezinárodní den firemního dobrovolnictví Give & Gain Day proběhne letos v České republice již posedmé, a to v pátek 19. května. Stovky firemních dobrovolníků v tento den vyrazí společně pomáhat veřejně prospěšným organizacím.

Platforma Byznys pro společnost organizuje ve spolupráci s britským partnerem Business in the Community již 7. ročník mezinárodního dne firemního dobrovolnictví Give & Gain Day 2017. Letos se v České republice tato významná akce uskuteční 19. května.

Give & Gain Day je celosvětovým svátkem firemního dobrovolnictví, je to příležitost pro spolupráci, pomoc, dobrý skutek ze strany firem ve prospěch místních komunit. Za 6 let se do Give & Gain Day v České republice zapojilo celkem 4 400 firemních dobrovolníků, kteří odpracovali 35 100 hodin práce pro veřejně prospěšné instituce. Těšíme se, že se letos přidáte a přispějete svojí pomocí v tento významný den i vy.

Přihlášky můžete posílat nejpozději do 31. března koordinátorce Give & Gain 2017 Dominice Herdové na e-mail: herdova@byznysprospolecnost.cz.

Byznys pro společnost jako platforma odpovědných firem dlouhodobě zajišťuje a vytváří podmínky pro akce firemního dobrovolnictví po celé České republice.

Další informace o programu Give & Gain Day.

Iniciátorem Give & Gain Day je na mezinárodní úrovni náš partner – Business in the CommunityMediální partner Faktor S a časopis Týden.

 

Pro firmy

  • Nadchneme vás pro dobrou věc a zajistíme, že pomůžete tam, kde je to třeba
  • Připravíme nezapomenutelný teambuilding s přidanou hodnotou
  • Díky nám využijete své odborné znalosti pro neziskový sektor
Jak to funguje

Pro neziskovky

  • Zapojte se do největší profesionální sítě pro firemní dobrovolnictví
  • Najděte zapálené firemní dobrovolníky
  • Využijte různé druhy pomoci od manuální po odbornou

Jak to funguje
BPS

BPS – Byznys pro společnost, z. s.
V Tůních 11
120 00, Praha 2

Byznys pro společnost je největší odborná platforma pro sdílení principů odpovědného podnikání v České republice. Jsme partnerskou organizací CSR Europe.