Zapojím se

Národní platforma firemního dobrovolnictví

10. ročník Give & Gain

10. ročník Give & Gain

Den firemního dobrovolnictví Give & Gain je tradiční iniciativa, které se každoročně účastní stovky dobrovolníků v celé ČR. Cílem akce je zapojit firemní dobrovolníky do manuální i odborné pomoci potřebným a komunitám, ve kterých žijí. Zaměstnavatelé je podpoří tím, že umožní svým zaměstnancům pomáhat během pracovní doby.

Hlavní myšlenkou této iniciativy je darovat a získat. Firemní dobrovolníci darují svůj čas, energii i nápady. Mohou za to získat nejen dobrý pocit z potřebné a užitečné práce, ale i nový pohled na svět a jedinečný zážitek. Veřejně prospěšné organizace darují své nadšení a zkušenosti a získají odhodlanou pracovní sílu, možnost se profesionalizovat a potkat se s lidmi z jiného pracovního sektoru, což je pro ně neocenitelné.

V letošním roce se uskuteční již 10. ročník a to 17. června 2020 v celé České republice. 

JAK SE ZAPOJIT

Má-li vaše firma zájem zapojit se do Give & Gain Day 2020, kontaktujte prosím Pavla Kučeru,   kucera@byznysprospolecnost.cz

Prostřednictvím portálu Zapojimse.cz vám zprostředkujeme možnost výběru z desítek veřejně prospěšných organizací ve všech krajích ČR, kde Vaši pomoc a zájem uvítají a ocení!

Registrace a přihlášky firem probíhají do 30. května 2020. Registrace samotných dobrovolníků se spouští 18. května 2020.

 

Program Give & Gain Day je iniciativou britské organizace Business in the Community  V jejich rámci mají zaměstnanci napříč firmami možnost se potkat a zapojit se společně do pomoci veřejně prospěšným organizacím a neziskovému sektoru po celé ČR. V České republice program Give & Gain Day zajišťuje platforma Byznys pro společnost prostřednictvím portálu Zapojimse.cz. 

Pro firmy

  • Nadchneme vás pro dobrou věc a zajistíme, že pomůžete tam, kde je to třeba
  • Připravíme dobrovolnický event s přidanou hodnotou
  • Díky nám využijete své odborné znalosti pro neziskový sektor
Jak to funguje

Pro neziskovky

  • Zapojte se do největší profesionální sítě pro firemní dobrovolnictví
  • Najděte zapálené firemní dobrovolníky
  • Využijte různé druhy pomoci od manuální po odbornou

Jak to funguje
BPS

BPS – Byznys pro společnost, z. s.
V Tůních 11
120 00, Praha 2

Byznys pro společnost je největší odborná platforma pro sdílení principů odpovědného podnikání v České republice. Jsme partnerskou organizací CSR Europe.