Zapojím se

Národní platforma firemního dobrovolnictví

11.ročník GIVE & GAIN DAY

11.ročník GIVE & GAIN DAY

Den firemního dobrovolnictví Give & Gain Day je tradiční iniciativa, které se každoročně účastní stovky dobrovolníků v celé ČR. Cílem akce je zapojit firemní dobrovolníky do manuální i odborné pomoci potřebným a komunitám, ve kterých žijí. Potkat se se svými kolegy a strávit s nimi společný čas. Pomoci v různých organizacích rozmanitých zaměření ve všech krajích ČR. Zaměstnavatelé je podpoří tím, že umožní svým zaměstnancům pomáhat během pracovní doby.

Hlavní myšlenkou této iniciativy je darovat a získat. Firemní dobrovolníci darují svůj čas, energii i nápady. Mohou za to získat nejen dobrý pocit z potřebné a užitečné práce, ale i nový pohled na svět a jedinečný zážitek. Veřejně prospěšné organizace darují své nadšení a zkušenosti a získají odhodlanou pracovní sílu, možnost se profesionalizovat a potkat se s lidmi z jiného pracovního sektoru, což je pro ně neocenitelné.

Dobrovolnictví je, stejně jako další aspekty života, zasaženo pandemií COVID-19. Veřejně prospěšné organizace potřebují dobrovolníky více než kdy dříve a jejich pomoc je pro ně esenciální. Dobrovolnické akce organizují s vědomím současné situace a hygienických opatření tak, aby byly pro dobrovolníky co nejbezpečnější.

V letošním roce se uskuteční již 11. ročník a to 11. června 2021 v celé České republice.

JAK SE ZAPOJIT

Má-li vaše firma zájem zapojit se do Give & Gain Day 2021, kontaktujte prosím Annu Donovalovou, donovalova@byznysprospolecnost.cz.

Prostřednictvím portálu Zapojimse.cz vám poskytneme možnost výběru z desítek veřejně prospěšných organizací ve všech krajích ČR, kde Vaši pomoc a zájem uvítají a ocení!

Registrace a přihlášky firem probíhají do 30. dubna 2021. Registrace samotných dobrovolníků se spouští 3. května 2020.

Pro firmy

  • Nadchneme vás pro dobrou věc a zajistíme, že pomůžete tam, kde je to třeba
  • Připravíme dobrovolnický event s přidanou hodnotou
  • Díky nám využijete své odborné znalosti pro neziskový sektor
Jak to funguje

Pro neziskovky

  • Zapojte se do největší profesionální sítě pro firemní dobrovolnictví
  • Najděte zapálené firemní dobrovolníky
  • Využijte různé druhy pomoci od manuální po odbornou

Jak to funguje
BPS

BPS – Byznys pro společnost, z. s.
V Tůních 11
120 00, Praha 2

Byznys pro společnost je největší odborná platforma pro sdílení principů odpovědného podnikání v České republice. Jsme partnerskou organizací CSR Europe.