Zapojím se

Národní platforma firemního dobrovolnictví

12.ročník GIVE & GAIN DAY

12.ročník GIVE & GAIN DAY

V letošním roce se uskuteční 12. ročník Give & Gain Day a to 10. června 2022 v celé České republice. Máte tak možnost se připojit ke stovkám firemních dobrovolníků, kteří v jeden den pomáhají desítkám veřejně prospěšných organizací, které vaši pomoc opravdu potřebují. Řada organizací je na pomoci dobrovolníků přímo závislá a často se bez ní neobejde. 

Den firemního dobrovolnictví Give & Gain Day je tradiční iniciativa, které se každoročně účastní stovky dobrovolníků v celé ČR. Cílem akce je zapojit firemní dobrovolníky do manuální i odborné pomoci potřebným a komunitám, ve kterých žijí. Potkat se se svými kolegy a strávit s nimi společný čas. Pomoci v různých organizacích rozmanitých zaměření ve všech krajích ČR. Zaměstnavatelé je podpoří tím, že umožní svým zaměstnancům pomáhat během pracovní doby.

Hlavní myšlenkou této iniciativy je darovat a získat. Firemní dobrovolníci darují svůj čas, energii i nápady. Mohou za to získat nejen dobrý pocit z potřebné a užitečné práce, ale i nový pohled na svět a jedinečný zážitek. Veřejně prospěšné organizace darují své nadšení a zkušenosti a získají odhodlanou pracovní sílu, možnost se profesionalizovat a potkat se s lidmi z jiného pracovního sektoru, což je pro ně neocenitelné.

JAK SE ZAPOJIT

Má-li vaše firma zájem zapojit se do Give & Gain Day 2022, kontaktujte prosím Pavla Kučeru, kucera@byznysprospolecnost.cz. Zašleme vám přihlášku a veškeré podrobnosti

Prostřednictvím portálu Zapojimse.cz vám poskytneme možnost výběru z desítek veřejně prospěšných organizací ve všech krajích ČR, kde Vaši pomoc a zájem uvítají a ocení!

Registrace a přihlášky firem probíhají do 16. dubna 2022. Registrace samotných dobrovolníků se spouští 2. května 2022, kdy zveřejníme všechny nabídky a poptávky jednotlivých veřejně prospěšných organizací. 

Služby spojené s organizací dobrolnického dne jsou placené a cena za jednoho dobrovoníka zahrnuje plánování všech aktivit, organizaci dne, provoz portálu, veškerou komunikaci mezi firmami, dobrovolníky a organizacemi, pojištění dobrovolníků, zajištění pracovních pomůcek, školení BOZP a práci koordinátorů. 

Pro firmy

  • Nadchneme vás pro dobrou věc a zajistíme, že pomůžete tam, kde je to třeba
  • Připravíme dobrovolnický event s přidanou hodnotou
  • Díky nám využijete své odborné znalosti pro neziskový sektor
Jak to funguje

Pro neziskovky

  • Zapojte se do největší profesionální sítě pro firemní dobrovolnictví
  • Najděte zapálené firemní dobrovolníky
  • Využijte různé druhy pomoci od manuální po odbornou

Jak to funguje
BPS

BPS – Byznys pro společnost, z. s.
V Tůních 11
120 00, Praha 2

Byznys pro společnost je největší odborná platforma pro sdílení principů odpovědného podnikání v České republice. Jsme partnerskou organizací CSR Europe.