Zapojím se

Národní platforma firemního dobrovolnictví

10

Červen 2019

Pomoc dobrovolníků v Plzeňském a Karlovarském kraji

Čas pro dobrou věc nastal opět po roce na konci května pro západočeské zaměstnance Skupiny ČEZ. V Plzeňském a Karlovarském kraji tak dobrovolníci již po dvanácté po dva dny pomáhali v osmi obecně prospěšných organizacích či zájmových sdruženích.

Zobrazit více

28

Květen 2019

800 dobrovolníků pomáhalo během Give & Gain Day po celé České republice

Pátek 17. května se nesl ve znamení firemního dobrovolnictví. Zaměstnanci soukromého sektoru pomáhali tomu neziskovému a odpracovali dohromady 6400 hodin po celé ČR. Letos se zúčastnilo na 800 zaměstnanců z 27 společností a pomohli 73 organizacím.

Zobrazit více

25

Květen 2019

V odpadu ve Vltavě dominuje plast

Šest stodvacetilitrových pytlů především plastového odpadu nasbíralo během osmi hodin pouhých pět dobrovolníků z Jaderné elektrárny Temelín při čištění řeky. Akce potvrdila přetrvávající problém, který postihuje většinu českých toků.

Zobrazit více

20

Květen 2019

Zaměstnanci ČSOB budou sázet stromy a čistit přírodu

Dnes se spouští už pátá výzva mezinárodní Skupiny KBC, jejíž součástí je i ČSOB, s podtitulem Team Blue Goes Green a s ní i téměř dva měsíce plných prospěšných aktivit založených na dobrovolnictví zaměstnanců, jejich rodin, klientů i dodavatelů.

Zobrazit více

16

Květen 2019

Stodvacet dobrovolníků z Dukovan se zapojilo do práce pro neziskovky

Do letošní šesté etapy dobrovolnické akce Čas pro dobrou věc se zapojilo na 120 zaměstnanců z Jaderné elektrárny Dukovany. Zahradničili, opravovali, čistili přehradu, uklízeli či jinak pomáhali jedenácti neziskovým organizacím na Vysočině i jižní Moravě.

Zobrazit více

26

Duben 2019

Firemní dobrovolníci, zapojte se do Give & Gain Day 2019

V pátek 17. května proběhne po celé ČR den firemního dobrovolnictví Give & Gain Day 2019, který již podeváté propojí firemní dobrovolníky s veřejně prospěšnými organizacemi.

Zobrazit více

25

Duben 2019

Energetici z východních Čech pomohli 11 neziskovkám

Přes šedesát dobrovolníků z řad zaměstnanců společností Skupiny ČEZ se během dvou dní zapojilo do letošní první etapy dobrovolnictví s názvem Čas pro dobrou věc v Královéhradeckém a Pardubickém kraji.

Zobrazit více

15

Březen 2019

Největší akce firemního dobrovolnictví v ČR se blíží

Celorepublikový den firemního dobrovolnictví Give & Gain Day proběhne letos v ČR již podeváté, a to v pátek 17. května. Stovky firemních dobrovolníků v tento den vyrazí společně pomáhat.

Zobrazit více

28

Leden 2019

Výzva pro neziskovky: Vypisujte dobrovolnické akce pro jaro a léto!

Venku je sice ještě zima a do jara se zdá daleko, ale právě teď je vhodná doba na plánování, s čím vám mohou tento rok pomoci firemní dobrovolníci.

Zobrazit více

21

Leden 2019

ČPP dlouhodobě podporuje regionální dětské domovy

V listopadu a prosinci 2018 se dobrovolníci z České podnikatelské pojišťovny vydali do malebných koutů středočeského kraje, aby pomohli v dětských domovech.

Zobrazit více

Pro firmy

  • Nadchneme vás pro dobrou věc a zajistíme, že pomůžete tam, kde je to třeba
  • Připravíme nezapomenutelný teambuilding s přidanou hodnotou
  • Díky nám využijete své odborné znalosti pro neziskový sektor
Jak to funguje

Pro neziskovky

  • Zapojte se do největší profesionální sítě pro firemní dobrovolnictví
  • Najděte zapálené firemní dobrovolníky
  • Využijte různé druhy pomoci od manuální po odbornou
Jak to funguje
BPS

BPS – Byznys pro společnost, z. s.
V Tůních 11
120 00, Praha 2

Byznys pro společnost je největší odborná platforma pro sdílení principů odpovědného podnikání v České republice. Jsme partnerskou organizací CSR Europe.